e-SL4EU » Aktualności » Spotkanie partnerów w LUMSA, 7-10 lutego 2023 r.

Spotkanie partnerów w LUMSA, 7-10 lutego 2023 r.

Gospodarzem drugiego spotkania partnerów projektu „e-Service Learning for a Stronger Digital and Inclusive EU Higher Education” (finansowanego przez UE – Program Erasmus+ KA2) był Uniwersytet LUMSA (Rzym). Spotkanie odbyło się w dniach 7-10 lutego 2023 r. W warsztatach uczestniczyli przedstawiciele wszystkich uczelni partnerskich Konsorcjum e-SL4EU.

Uczestników powitała prof. Patrizia Bertini Malgarini, dziekan Wydziału Humanistycznego (Komunikacja, Edukacja, Psychologia)

Podczas czterodniowych warsztatów odbyły się następujące zajęcia:

• intensywne szkolenia z zakresu tworzenia treści H5P w Moodle (interaktywne filmy H5P, tworzenie quizów z różnymi typami treści, scenariusze H5P, nagrywanie głosu i text-to-speech, gamifikacja)
  • wgranie treści kursu w językach ojczystych na platformę MOD (platforma Moodle dla kursu e-service-learning) – etap wstępny
  • rozmowy na temat dotychczasowych postępów w realizacji projektu i zbliżających się terminów.