e-SL4EU » Aktualności » Service Learning: Nowe spotkanie online grupy SLEsoN (22.11.2023)!

Service Learning: Nowe spotkanie online grupy SLEsoN (22.11.2023)!

W środę 22 listopada o godzinie 17:00 zaplanowano nowe spotkanie online grupy SLEsoN – Service Learning w szkołach europejskich i sieci organizacji.

Celem nadchodzącego wydarzenia, będącego następstwem majowego spotkania z okazji Dnia Europy, jest dyskusja i wymiana pomysłów dotyczących wdrażania Service Learning w szkołach europejskich. SLEsoN to nieformalna ogólnoeuropejska sieć na rzecz Service Learning, obejmująca: organizacje z Hiszpanii, Bośni i Hercegowiny, Szwajcarii, Niemiec, Rumunii, Luksemburga i Włoch. Włochy w sieci reprezentują  EIS LUMSA oraz INDIRE wraz z grupą badawczą “Inside/Outside the School – Service Learning” Ruchu Awangard Oświatowych.

Spotkanie, prowadzone w języku angielskim na platformie Zoom, będzie ekscytującą okazją do zdobycia nowych informacji, dzielenia się spostrzeżeniami i zaangażowania się w dyskusję na temat wdrażania Service Learning w edukację. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się krótką prezentacją doświadczeń z Niemiec, Rumunii i Hiszpanii. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz sposobu rejestracji można znaleźć na stronie:

Service Learning, il 22 novembre un nuovo incontro online del gruppo SLEsoN