e-SL4EU » Aktualności » Prezentacja wyników projektu (PR1) podczas 5. Europejskiej Konferencji na temat uczenia się przez służenie w szkolnictwie wyższym

5. Europejska Konferencja o uczeniu się przez służenie w szkolnictwie wyższym, zorganizowana przez Rotterdam School of Management Erasmus University, odbyła się w dniach 6-7 października 2022 r.

Irene Culcasi, Maria Cinque i Alzbeta Brozmanova Gregorova w ramach Digital Empowerment Session zaprezentowały pierwsze wyniki (PR1) projektu programu Erasmus e-SL4EU.

Tematem przewodnim była koncepcja e-SL (uczenie się przez służenie) na rzecz bardziej cyfrowych i integracyjnych systemów szkolnictwa wyższego w UE. Zadanie PR1 było skoncentrowane na procesie projektowania e-learning w środowisku cyfrowym oraz na nowych elementach jakości, które zdaniem międzynarodowych ekspertów powinny być brane pod uwagę. Celem wystąpienia było zainicjowanie debaty na temat nowych wymogów cyfrowych dotyczących efektywnego i integracyjnego kursu e-SL oraz podjęcie otwartej kwestii jakościowej transformacji SL w e-SL.