e-SL4EU » Aktualności » 2. Międzynarodowa Konferencja Naukowa SEA-EU Service Learning: „Szkolnictwo wyższe w służbie społeczeństwu”

Szanowni Profesorowie i Koledzy!

Serdecznie zapraszamy na konferencję 2. Międzynarodową Konferencję Naukową SEA-EU Service Learning: „Szkolnictwo wyższe w służbie społeczeństwu”, która odbędzie się na University of Cadiz w Hiszpanii, w dniach 24 i 25 kwietnia 2024 roku.

Wydarzenie jest organizowane przez Europejski Sojusz Uniwersytetów Morskich (SEA-EU).

Celem konferencji jest zgromadzenie naukowców, decydentów, nauczycieli, studentów i praktyków z różnych zajmujących się różnymi aspektami Service-Learning, w celu omówienia perspektyw i wyzwań związanych ze służebnością w nauce. Więcej informacji: tutaj.