e-SL4EU » Aktualności » V Światowe Sympozjum Uniservitate: Service-Learning: Transforming Higher Education from Within

Zespół koordynacyjny Uniservitate w Buenos Aires i Uniwersytet LUMSA zapraszają na V Globalne Sympozjum, które odbędzie się na włoskim uniwersytecie w dniach 7 i 8 listopada 2024 r.
Uczenie się przez usługę: przekształcanie szkolnictwa wyższego od wewnątrz to ogólny temat skupiający się szczególnie na duchowości i instytucjonalizacji uczenia się w ramach solidarności. Ponadto przekrojowymi tematami warsztatów prezentujących bieżące doświadczenia są Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDG) wyznaczone przez UNESCO oraz Globalny Porozumienie w sprawie Edukacji zaproponowane przez Papieża Franciszka.